ul. Zgrupowania AK Kampinos 2, 01-943 Warszawa
+22 530 11 75
biuro@narodowybadminton.pl

Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki
To wieloletni Partner Fundacji. Wspiera nasze działania w zakresie realizacji programów upowszechniających badmintona w Polsce, a także organizacji ogólnopolskich zawodów oraz turniejów dla dzieci i młodzieży. Przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki możemy realizować długoterminowe zadania takie jak Program „Shuttle Time” czy „Lekcje badmintona z zajęciami korekcyjno – kompensacyjnymi”

ORLEN
Główny Partner Narodowych Dni Badmintona od 2018 w Zakopanem jest z nami i w tym roku.
PKN Orlen jest polskim koncernem paliwowo-energetycznym i liderem wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Jako Grupa ORLEN zarządza sześcioma rafineriami i największą siecią 2 700 stacji paliw w Europie Środkowej (Polska, Niemcy, Czechy i Litwa).

KGHM Polska Miedź
Lider w produkcji miedzi i srebra, KGHM prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą. Firma skupia się na wydobyciu rud, produkcji miedzi i innych metali nieżelaznych. Wydobywa i przetwarza cenne zasoby naturalne: miedź, srebro i inne metale.

LOTTO – Totalizator Sportowy
Partner Fundacji, który wspiera największe wydarzenia organizowane przez Fundację, m.in. Narodowy Dzień Badmintona na PGE Narodowym we wrześniu 2016 roku, Narodowe Dni Badmintona 2018 w Zakopanem czy 43. Yonex Polish Open 2017.

Totalizator Sportowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Działa nieprzerwanie od ponad 60 lat. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego. Każdego roku, dzięki graczom LOTTO, przekazuje na sport i kulturę setki milionów złotych.

Grupa PZU
Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Jest liderem rynku ubezpieczeniowego oraz znajduje się w ścisłej czołówce na rynkach usług bankowych, inwestycyjnych, opieki zdrowotnej. Integralną częścią działalności PZU jest także odpowiedzialny społecznie biznes i aktywny udział w budowaniu wspólnoty na poziomie ogólnopolskim i lokalnym. Od lat PZU wspiera finansowo różne inicjatywy sportowe oraz zachęca do aktywności fizycznej m.in. w ramach programu Dobra Drużyna PZU.

ENEA
Grupa Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę klienta.

VICTOR
Partner, który zawsze towarzyszy przy wszelkiego rodzaju wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Fundację, zapewniając profesjonalny sprzęt sportowy, obejmując miano Partnera Sportowego.

VICTOR to producent sprzętu do sportów rakietowych i światowy lider w dziedzinie badmintona. W swojej ofercie posiada rakiety, lotki, odzież, obuwie, torby oraz pełen wachlarz akcesoriów. Każdy kto szuka sprzętu do badmintona, squasha, tenisa lub speed badmintona/crossmintona znajdzie wszystko w tej ofercie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki
Do działań związanych z organizacją naszego wydarzenia włączyło się Ministerstwo Edukacji i Nauki które na co dzień zajmuje się:
wychowaniem przedszkolnym, kształceniem ogólnokształcącym, specjalnym i zawodowym
programami, podręcznikami i środkami dydaktycznymi nauczania, egzaminami zewnętrznymi
pomocą stypendialną dla uczniów, zatrudnianiem nauczycieli, ich awansem i wynagrodzeniami,
polityką państwa dla młodzieży.