ul. Zgrupowania AK Kampinos 2, 01-943 Warszawa
+22 530 11 75
biuro@narodowybadminton.pl

Turnieje dla dzieci

Turnieje badmintonowe dla dzieci

Fundacja Narodowy Badminton jest organizatorem corocznych okolicznościowych turniejów w badmintona. W ostatnim czasie zorganizowaliśmy kilka cykli turniejów, między innymi cykl turniejów na 100-lecie odzyskania niepodległości to całoroczny projekt sportowy, będący naszą próbą uświetnienia obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizując to przedsięwzięcie chcemy symbolicznie podziękować wszystkim, którzy za niepodległość walczyli abyśmy mogli teraz spokojnie uprawiać ukochaną dyscyplinę sportu. Turnieje w ramach cyklu odbywać się będą na terenie całego kraju.

Chcemy, aby każde pojedyncze wydarzenie miało odpowiednią, patriotyczną oprawę składającą się m.in. z elementów wizualnych, odśpiewania hymnu państwowego na początku turnieju czy pocztu sztandarowego obecnego na obiekcie. Tym sposobem każdy uczestnik turnieju będzie mógł poczuć te patriotyczne emocje, które towarzyszą sportowcom na imprezach najwyższej rangi. Pozwoli to również na faktyczne, namacalne celebrowanie stulecia polskiej niepodległości.

Projekt jest realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

Zgłoś swój turniej!

Wypełnij ankietę zgłoszeniową. Po wypełnieniu ankiety pobierz list intencyjny, w którym zawarte są szczegółowe informacje odnośnie korzyści dla organizatora, a następnie wypełniony i podpisany dokument prześlij na biuro@narodowybadminton.pl

Cykl turniejów dla dzieci i młodzieży na 100-lecie odzyskania niepodległości uzupełnia ogłoszone niedawno podobne działanie dla rozgrywek dla amatorów i seniorów badmintona. Podobnie jak w działaniu dla dorosłych kluczowa jest patriotyczna oprawa wydarzenia. W trakcie turnieju musi być odegrany hymn państwowy, a miejsce rozgrywek ma zawierać flagę państwową oraz biało-czerwone elementy wystroju. Aby otrzymać wsparcie należy też zapewnić frekwencję na uzgodnionym poziomie oraz sporządzić odpowiedni raport wyników sportowych.

Jedynym obostrzeniem, wymaganym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które współfinansuje ten projekt, jest brak możliwości wsparcia rozgrywek znajdujących się w kalendarzu PZBad. Celem projektu jest upowszechnianie i promocja badmintona wśród dzieci i młodzieży jak również umożliwienie rywalizacji rówieśniczej na dobrym poziomie organizacyjnym. Przejęcie części obowiązków komunikacyjno – promocyjnych przez Fundację sprawia, że organizatorzy pojedynczych zawodów mogą wzmóc np. wysiłki rekrutacyjne lub mediowe. Zapraszamy do kontaktu w sprawie dołączania do programu na biuro@narodowybadminton.pl

Projekt jest realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.